Kleding
Draag kleding waarin je gemakkelijk kan bewegen, schoeisel is niet nodig.
Verder een flesje water als je wat wilt drinken tussen de les door en een handdoek voor over de mat. Doe horloges en grote sieraden af om beschadiging aan het lesmateriaal en aan jezelf te voorkomen.
Huisregels
Onze huisregels vind je hier.
Kosten
Al onze tarieven staan duidelijk beschreven op deze pagina.
Inhalen gemiste lessen
Gemiste lessen kan je niet opsparen en/of vervangen voor regulieren lessen. Gemiste lessen mag je als service inhalen. Dat houd in dat je 2x in de week kan komen trainen. Gemiste lessen mag je het gehele jaar door als inhaalles inboeken. Dus een gemiste les in oktober mag je ook in januari inhalen, mits je nog Pilates volgt. Je koop online een gratis inhaalles, die boek je in het rooster wanneer je wilt.
Ik werk onregelmatig
Je kan je lessen op elk gewenste dag en tijdstip inboeken wanneer je wilt. We bieden lessen aan van maandag t/m zaterdag.
Opzeggen
Besluit je om te stoppen met Pilates dan vragen we je om dit één maand van te voren te doen door middel van een mail te sturen naar info@toflow.nl.
Gaan de lessen het hele jaar door?
Wij bieden het gehele jaar door les met uitzonderingen van feestdagen.
Ik ben zwanger, kan ik deelnemen aan de lessen?
Dit is geen probleem! Na het eerste trimester zullen de lessen worden aangepast. Je kunt zelfs tot aan je bevalling meedoen.