(4 juni) 
Vanwege het slechte weer hebben we besloten om dit event te verplaatsen naar zondag 14 september.

Taartendag & Flow Fair
mede mogelijk gemaakt door de Pluktuin van Geesje 
en Pilates Studio To Flow

Duik, zondag 14 september, van 10.30 tot 16.00 uur, in een wereld van smaak, welzijn en gemeenschap tijdens de allereerste Taartendag in de betoverende Pluktuin van Geesje. Dit jaar wordt de geliefde taartendag, bekend om zijn heerlijke zelfgebakken biologische taarten, uitgebreid met een extra dimensie van workshops en gezellige kraampjes, georganiseerd door Pilates Studio To Flow.

“Workshops, Wellness en Worteltaart” – een dag gevuld met de zoetste geneugten en verrijkende ervaringen. Laat je verleiden door de smaken van taart, kefir en andere verrukkelijke lekkernijen, terwijl je jezelf onderdompelt in een sfeer van ontspanning en ontdekking. Van inspirerende workshops en lezingen tot de rustgevende groene omgeving van de pluktuin, er is voor ieder wat wils.

Wil je deelnemen aan een van onze unieke workshops? Deze zijn vrij in te lopen, verzeker jezelf van een plekje, dus kom op tijd! Scan de QR code op locatie voor een eigen bijdrage. Of je nu komt voor de taart, de workshops, of gewoon om te genieten van de sfeer, “Taartendag & To Flow Fair” belooft een dag te worden waarop welzijn, plezier en gemeenschapsgevoel hand in hand gaan.

Mis deze kans niet om deel uit te maken van een dag die zowel het lichaam als de geest voedt. We kijken ernaar uit je te verwelkomen in de Pluktuin van Geesje voor een dag die je zintuigen zal prikkelen en je hart zal verwarmen. Tot dan

Timetable:

1.00 uur Studio Rozemarijn – Workshop in Flow met Intuïtie en Energie

12.00 uur Pilates Studio To Flow – Workshop Pilates

12.00 uur Voed je vuur – Workshop Spelen Met Vuur

13.00 uur Taboe Coaching – Workshop Stembevrijding

14.00 uur Monique Olie – Manifesteer jouw ideale toekomst

15.00 uur Pilates Studio To Flow – Workshop Yoga

15.00 uur Simpel Vital – Workshop Stressrelease

Aan de workshops kan vrij en zonder
voorafgaande aanmelding of inschrijving deelgenomen worden.

Pluktuin van Geesje – Bio Taarten, eten & drinken

Guillaume Bakker – Maak kennis met Emmett Techniek

Atelier “iets van Els” – Werkhanden en veel moois

Peters Paddenstoelen – Leer alles over de paddenstoel

Puur Natuur – Biologische jam en chutneys

Anneke Handgraaf – helende schoonheidsbehandelingen

Informatie: 

  • Locatie Pluktuin van Geesje, Wagenweg 6 Oudkarspel
  • Gratis entree
  • Voor de workshops kunt u ter plekke een eigen bijdrage voldoen via een QR-code.
  • Gratis parkeren maar kom vooral op de fiets!
  • Taartjes, drinken en broodjes zijn er voor de lunch.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *